alivemary: (Default)

 

життя якесь стало нервово-насичене, при цьому я можу вплинути на ситуацію дуже мало, а прийняти повністю та заспокоїтись теж не виходить, та й неправильно це б було за відчуттям. вчора я читала "отче наш" перед сном вперше за багато років. і ще дякувала, що діти здорові. якось воно буде.

alivemary: (Default)
Максим та Поліна температурили одночасно - Поліна два дні і потім все нормально, а Максим один день, а потім в нього з*явилася висипка. Лікарка сказала, що схоже на вітрянку, але він вже на неї хворів у 3 роки, тому це дерматит. Дивно, бо він не приймав ліків під час температури. З інших симптомів в нього трохи збільшені лімфовузли на шиї, нежить. Кожного дня стара висипка притухала, а нова з*являлась. Температура нормальна. Сьогодні п*ятий день і нової висипки нема. Схиляюся, що це таки вітрянка, а в три роки було щось інше. Але Поліна не захворіла. Можливо, вони температурили на різний вірус. Така загадка.

L'Kaffa

May. 29th, 2013 11:56 am
alivemary: (Default)
Якщо взимку ще якось було можливо перетерпіти, зачинивши вікна на балконі та внутрішні, то тепер стало зовсім тяжко. Вибір такий: або тихо, або нічим дихати. Знову пишемо листи та заяви, але вони так високо мажуть, що я, особисто, не вірю в успіх. Тепер вічірки тричі на тиждень з 22 до 5 ранку.
alivemary: (Default)
Моя подруга и сокурсница Алена наконец создала свой сайт. Она делает обалденные украшения, мне понравились абсолютно все. Качественно и со вкусом. Я их перебирала, рассматривала, меряла... Будто побывала принцессой и прикоснулась к сокровищам :) Вот адрес http://biserkh.nethouse.ua/ Харьковчанкам можно все посмотреть лично.
alivemary: (Default)

Сегодня я узнала, что у меня повышенная стираемость зубов из-за неправильного прикуса.

alivemary: (Default)
Дорога Оксана Русаковська!
Дякую тобі, що ти є! Я кожного разу з тобою спілкуючись відкриваю щось нове і мені стає простіше жити. Я починала з гімнастіки, потім пройшла курс остеопатичного масажу і знайшла подругу в твоїй особі. Зараз я краще відчуваю своє тіло, вчуся розслаблено жити, в мене не болить голова і крутиться шия. Хай тобі щастить!
alivemary: (Default)
Загубилась весна

Десь весна вже блукає по світу,
Але в нас все сніги та сніги.
Замість дива чарівного цвіту
У снігах всі ліси і луги.
А так хочеться сонця ясного,
Аромату п’янкого, тепла.
Цвіту гарного і запашного,
Щоб весна чарівна принесла.
І щоб враз небеса засиніли,
А у небі — пташині ключі
До гніздечок невпинно летіли
І співали пісень летячи…
Десь весна загубилась далеко,
То ж чи довго чекати її…
Не летять на болота лелеки,
Вкриті снігом поля і гаї…

Надія Красоткіна
alivemary: (Default)
Read more... )
alivemary: (Default)
Миколай був дуже щедрим цього року. Поля знайшла сукню Білосніжки та набір іграшкового посуду, а Максим мишку з п*ятьмома кнопками. Навіть не знаю, чи Дід Мороз його переплюне. Тим більш, ми зустрічатимем НР у Кракові, то незрозуміло, чи він перебереться під закордонну ялинку.
alivemary: (Default)
Найбільше мене торкає, коли мої учні кажуть: "Як же це легко!".
alivemary: (pic#)
Вы можете записаться на мой курс, который начнется в пятницу, 23 ноября. Я запланировала провести 20 занятий, по 1 занятию каждую неделю, с каникулами на Новый Год, конечно :)

Каждое занятие я буду давать вам теоретическую часть и практические задания. Кроме того, мы будем разрабатывать сквозную творческую тему. Кроме того, я буду знакомить вас с работами интересных художников. Во время занятия мы будем обсуждать ваши работы, лучшим ученикам курса я подарю в конце маленький сюрприз.Как присоединиться? )

Я буду вам очень признательна, если вы сделаете репост этой записи.
alivemary: (Default)
В нас під вікном відкрилась L-Kaffa. Вчора ми не спали, бо в них була шалена вечірка, вікна в нас дрижали. Вони працюють, на хвилиночку, до 6 ранку! В мене нема слів, крім нецензурних. Страшно подумати, як тут жити далі :(
alivemary: (Default)
Дві неділі поспіль збираємо по відру. Можна й більше, але нам не треба.
alivemary: (Default)
Вчора у дворі побувала на зустрічі з Яворівським. Він іде мажоритарником по нашій дільниці. Порадувало, що багато бабусь прийшло, і вони просили гнати ригіони геть і побільше бити їм лиця в парламенті ггг. По результатам, маю тепер книжку з автографом. Може й почитаю...
alivemary: (Default)
Рецепт сыра «Дудутковский»

В горячее кипяченое молоко добавьте творог, отварите и процедите. Затем подсолите, добавьте соду, сливочное масло, яйцо. Полученную массу поместите в форму и охладите. Получается вкусный мягкий кисломолочный сыр. Жирность сыра – до 30%, содержание влаги – 58%, соли – 1-2%. Для пикантности в сырную массу наши сыроделы добавляют зелень (укроп, петрушку) и специи (тмин).

September 2014

S M T W T F S
 123456
789 10111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Syndicate

RSS Atom

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 22nd, 2017 11:38 am
Powered by Dreamwidth Studios